RUČNE MAĽOVANÉ OBRAZY S MODERNÝM DIZAJNOM

Trendom roku 2015 v interiérovom dizajnérstve je unikátnosť a originalita. Top farbou sa stáva vínovočervená a stále väčší dôraz sa kladie na ručne vyrábané bytové doplnky. Ak aj vy túžite po tom, aby ste vynikli a predsa si zachovali určitú osobitosť svojho domova, stačí sa pozrieť na ručne maľované obrazy na stenu, ktoré dokonale dotvoria charakter Vášho interiéru.

Tradičné umenie maľby v modernom interiéri!

Umelecké dielo priamo vo Vašej obývačke, bytový doplnok, ktorý sa bude tešiť obdivu po niekoľko nasledujúcich desaťročí. Také sú ručne maľované obrazy na stenu maľované na Slovensku našimi skúsenými maliarmi. Každý ťah štetcom je pre nich jedinečnýa každý obraz je tak sám originál. Samotní maliari vnášajú kúsok seba do každého z ich obrazov a tak na vás dýcha z týchto obrazov skutočný život a radosť. Takýto pocit Vám tlačený obraz nikdy neponúkne. Štruktúra maľby, hra farieb a tieňov či viditeľné ťahy štetcov nás donútia rozmýšľať nad šikovnosťou umelcových rúk a talentom zachyteným na maliarskom plátne.

Tieto ručne maľované obrazy sú maľované na kvalitné talianske bavlnené plátno a natiahnuté sú na tzv. blind rámoch, čo znamená, že je drevený rám skrytý pod plátnom a teda si môžeme obraz priamo zavesiť na stenu. Obľúbené motívy sú maľované kvety, príroda či obrazy ženy. Do popredia sa však v domácnostiach na Slovensku pomaly zaraďujú i abstrakty alebo maľované POP ART obrazy.

Veľmi populárne a vyhľadávané ručne maľované obrazy sú zobrazené nie na jednom veľkom plátne ale vybraný motív je rozdelený na viacerých plátnach, a tak tieto obrazy nazývame viacdielne obrazy. Na stránke www.obraznastenu.sk nájdete 3 – 7 dielne obrazy v najrozličnejších veľkostiach a v stovkách motívoch, no pamätajte si, že žiaden obrázok nenahradí pocit, keď vidíte svoj ručne maľovaný obraz na vlastné oči. Na výber máte z niekoľkých kategórií a naši maliari Vám dokážu farebne prispôsobiť akýkoľvek vybraný motív.

Maľované obrazy sú výsledkom nadšeného tanca štetca po plátne a usilovnosti maliarov, ktorí tak vdychujú život nielen maliarskemu plátnu ale aj vašim domovom. Doslova Vás prenesú svojou charizmou do sveta fantázie a ponúknu tak estetický zážitok každému, kto sa na nich pozrie. Tak nebojte sa tradičného umenia maľby vo svojom modernom interiéri a naopak prekvapte svojou jedinečnosťou a luxusným umeleckým kúskom na vašej stene.

Pripravil: www.obraznastenu.sk, Tel: 055 260 1081, 0918 772 471